سامانه دا

«سامانه دا»، با هدف استفاده از توانمندی‌ها، مهارت‌ها و دانش شهروندان و سازمان‌های مردم‌نهاد برای کمک به کودکان کار در شهر تهران آغاز به کارکرده است. این سامانه در دو بخش اقدام به ثبت نام افراد حقیقی داوطلب و سازمان های مردم نهاد داوطلب می‌کند و در ادامه با تشکیل بانک اطلاعاتی از داوطلبان از ظرفیت آنان در مقابله با کار کودک و حل مشکلات کودکان کار استفاده خواهد کرد. همچنین مراکز و نهادهای فعال در خصوص کودکان کار، می‌توانند حوزه‌های مورد نیاز خود برای همراهی داوطلبان را به سامانه دا اعلام کنند.

پس اگر دغدغه‌ای پیرامون کودکان کار دارید یا سازمان مردم نهاد شما امکان فعالیت در این زمینه را دارد کافی است با مراجعه به این سامانه اقدام به ثبت اطلاعات هویتی، ارتباطی و اعلام مهارت‌ها و حوزه‌های علاقه‌مندی خود کنید تا کارشناسان سازمان رفاه، خدمات و مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران پس از انجام فرآیند راستی آزمایی و بررسی صلاحیت ثبت نام کنندگان از شما برای همکاری داوطلبانه دعوت کنند.

سامانه دا
  • 1
  • 2

نیازسنجی

مراکز، سازمان‌های مردم‌نهاد و تشکل‌های فعال در حوزه کودکان کار و خیابان از طریق این بخش می‌توانند نیاز خود را به فعالیت‌های داوطلبانه و همراهی داوطلبان اعلام کنند.

تماس با ما

تهران، خیابان کارگر شمالی، خیابان 15 پلاک 1

021-96016549

info @ 4rahkoudak.ir

پیگیری در شبکه های اجتماعی

جستجو در وبسایت

کلیه حقوق این سایت متعلق به چهارراه کودک است

Search